Denizli Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Denizli evden eve nakliyat tavsiye olarak en önemli hususun paketleme ya da ambalajma adıyla bilinen işlemler olduğunu söylemeliyiz. Çünkü taşıma işlemlerinde öncelik taşınacak eşyaların stabilize edilmesidir. Usulüne uygun olarak montaj ve demontaj işlemleri yapılan mobilyalar, doğru biçimde paketlenen eşyalar risksiz bir şekilde güvenle taşınabilir.Denizli evden eve nakliyat esnasında oturma grupları içinde çekyat yapısında olan koltuklar varsa bunlar açık hale getirildikten sonra ambalajlanıp dikey bir biçimde nakliye aracına dizilmelidir. İskoç tarzı koltuklar yüksek ayaklı olmakla beraber ayakları genelde sökülemez yapıda tek parça ya da tutkallanmış parça ahşap şeklindedir. Bu tarz koltukların ayak çevreleri kraft kağıtlarıyla sarılmalıdır. Koltukların nevi ne olursa olsun asla sürünerek taşınmamalı, sökülebilir nitelikte olan tüm mevcut aksam (ayak vb.) söküldükten sonra ambalajlanıp taşınmalıdır. Halılar katlanıp dürüldükten sonra tek parça poşetlere koyularak taşınmalıdır, açıkta taşınırsa toz kapma sonucu yeniden yıkanma ihtiyaç ve masrafı doğurabilir. Perdeler, yer kaplayan ev tekstili ürünleri büyük hurçların içine koyularak taşınabilir.Denizli evden eve nakliyat tavsiye olarak şunu söylebiliriz ki asla "bizim eşyamız az" yanılgısına düşmemelisiniz.

İlk defa Denizli evden eve nakliyat hizmeti alan ya da taşınan kişiler genelde eşyalarının az olduğu yanılgısına kapılabilir. Ancak unutmayın ki taşınırken büyük eşyalardan, koltuk ve beyaz eşyalardan değil bilhassa küçük, ilk etapta göze çarpmayan eşyalar, şahsi metalar, obje ve dekor benzeri nesnelerden korkmalısınız. Hacmi nedeniyle buzdolabını taşımak size zor görünse de küçük boyutlu eşyalarınız taşınma esnasında başınızı daha çok artıracaktır. Taşınma öncesi derlenip toparlanmaya mümkün olan en kısa sürede başlayın, çünkü süreç içerisinde hesaba katmadığınız pek çok ekstra iş ya da aksilik sizi bekliyor olacak. Evinizde mücevherat ya da yatırım türünden değerli eşyalarınız varsa öncelikle bu eşyaların emniyetini sağlayınız. Takılarınızı bir ya da birkaç takı askısında merkezileştiriniz. İrili ufaklı elbise, iç çamaşırı, çorap benzeri giyim eşyalarınızı hurçlara koyabilirsiniz. Bu esnada aile içinde fertlerin elbiselerini ayrı hurçlara koymaya dikkat etmeniz, taşınma sonrasında elbiselerin karışması veya kaybolması risklerini azaltacaktır. Havlu benzeri ev tekstili ürünlerinizi ayrıca diğer eşyalarınızı stabilize etmek için kullanabilirsiniz. Mesela banyo havlularınızla büyük - kırılabilir nitelikteki obje ve dekorlarınızı sarabilirsiniz. El ya da mutfak havlularınızla porselen - cam mutfak eşyalarınızı sarabilir, bu şekilde kırılma ya da çizilmeleri önleyebilirsiniz.Denizli Evden Eve Nakliyat - PaketlemeTabakları bir koliye koyarken üst üste koymanız kırılma riskini artırır, bu nedenle tabaklarınızı kolilere dikey olarak ve aralarını kraf kağıdı ya da havlu ile besleyerek koymalısınız. Kendiniz kolileme yapıyorsanız, taşınma sürecinden önce bolca koli temin etmelisiniz. AVM'ler, süpermarketler büyük ebatlı kolileri rahatlıkla bulabileceğiniz yerlerdir. Koli temin ederken bulduğunuz kolilerin daha önce ağır eşyaların taşınması için kullanılmış olmasınaKolilerin dikkat etmelisiniz. Çünkü bu tarz koliler daha dayanıklı olacaktır. Kolilerin iki yanına taşırken elinizi sokabilmek için yuvalar açmanız önerilir. Ayrıca her odadan çıkan eşyaları aynı koliye koymalı ve kolilerin üzerine hangi odalara ait olduğunu yazmalısınız. Kırılabilir nitelikte eşya barındıran kutuların üzerine kesinlikle büyük yazılarla "kırılabilir" şeklinde not düşmelisiniz. Her kutuya hangi odaya ait olduğunu yazmanız yeni evinizde onları ait oldukları odalarda açmanızı sağlar, bu da taşınma esnasında doğan kaotik ortamın yükünü bir nebze de olsa azaltacaktır.

Denizli evden eve nakliyat esnasında masaüstü bilgisayar, televizyon ya da modem tarzı elektronik eşyaların kablolarını sökmeden önce kablo giriş kısmının fotoğrafını çekiniz, bu yeni evinizde kablolarını kafa karışıklığı yaşamadan dorğu yerlerine takmanızı sağlayacak ve size zamandan tasarruf ettirecektir. Biz tüm taşınma süreçlerinde profesyonel hizmet almanızı önersek de kendiniz taşıma yapmanız halinde bu tavsiyelerimizi göz önünde bulundurabilir ya da Youtube kanalımızdaki Denizli Evden Eve Nakliyat Tavsiye, Nasıl Yapılır - Ev Taşıma İpuçları videomuzu da izleyebilirsiniz.Hemen Arayın
Denizli evden eve nakliyat firmaları arasında firmamız sunduğu depolama hizmetiyle de ön plana çıkmaktadır.Denizli evden eve nakliyat firmaları arasından pek azı depolama hizmeti sunabilmektedir. Evden eve nakliyat firması araştırması yaparken seçtiğiniz firmanın depolama hizmeti sunuyor olmasını da tavsiye etmekteyiz. Bilhassa şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerinde taşınma tarihleri ile eski evi tahliye ya da yeni evle sözleşme yapıp yerleşme dönemleri örtüşmeyebilir. Örneğin Denizli'den İstanbul'a taşınıyorsunuz, kontratınız Denizli'de haziran ayında bitiyor ancak İstanbul'a ağustos ayında geçmeyi planlıyorsunuz. Bu süre zarfında İstanbul'da bir ev tutmanıza, kira ödemenize hiç de gerek yok. Eşyalarınızı sigortalı bir biçimde taşıdığımız gibi, uygun şekilde ve özenle paketleme işlemi yaptıktan sonra sigortalı olarak güvenli depolarımızda depoluyoruz. Bu sayede sizi hem kira yükünden hem de eşyalarınızı güvenle bir yere koyma derdinden kurtarmış oluyoruz.

Depolama hizmetleri günden güne ön plana çıkmakta ve firmamız Şimşek Nakliyat sektördeki öncü çizgisini bu hizmette de sürdürmektedir. Depolama hizmetimiz ya da diğer hizmetlerimiz için size bir telefon kadar yakınız. 0258 261 81 49 numaramızdan bizi aramanız yeterli.

DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINA MI İHTİYACINIZ VAR?

Şehiriçi ve Şehirlerarası Taşıma İşlemleri İçin Doğru Adrestesiniz

PTT
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Rentalia Bilişim Anonim Şirketi
Türkiye İş Bankası
Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü